Hekman Suelmann Accountants

frank

F.B.G. (Frank) Hekman AA

Partner

frank.hekman@hekmansuelmann.nl

Telefoon: 06 41 08 44 44

LinkedIn Twitter

jeroen

J.J.H.A. (Jeroen) van Bentem AA

Partner

jeroen.van.bentem@hekmansuelmann.nl

Telefoon: 06 20 23 52 56

LinkedIn Twitter

foto Shiela blauw 2

S. (Shiela) Greftenhuis

Fiscaal Jurist

shiela.greftenhuis@hekmansuelmann.nl

Telefoon: 06 14 83 85 47

LinkedIn

pascal

P.C.W. (Pascal) van Wezel

Relatiebeheerder

pascal.van.wezel@hekmansuelmann.nl

Telefoon: 06 55 16 58 61

LinkedIn Twitter

Robert van den Einde Blauw

R.J. (Robert) van den Einde AA

Relatiebeheerder

robert.van.den.einde@hekmansuelmann.nl

Telefoon: 06 86 87 12 48

LinkedIn

Jasper Hesselink Blauw2

J.T. (Jasper) Hesselink

Junior belastingadviseur

jasper.hesselink@hekmansuelmann.nl

Telefoon: 0541-728009

Annemarie Roelofs

A.E. (Annemarie) Roelofs

Junior belastingadviseur

annemarie.roelofs@hekmansuelmann.nl

Telefoon: 0541-760015

LinkedIn

foto Pim Elders zw 1

P. (Pim) Elders

Assistent-Accountant

pim.elders@hekmansuelmann.nl

Telefoon: 0541 760 015

LinkedIn

Sophie Koekoek

S.H (Sophie) Koekkoek

Assistent-accountant

sophie.koekkoek@hekmansuelmann.nl

Telefoon: 0541-760015

foto kim meijer 2

K. (Kim) Meijer

Salarisadviseur

kim.meijer@hekmansuelmann.nl

Telefoon: 0541 760 015

LinkedIn

foto Natascha 2

N.C. (Natascha) Boxem-Niessink

Salarisadviseur

natascha.boxem@hekmansuelmann.nl

Telefoon: 0541 760 015

LinkedIn

henk

G.H. (Henk) Suelmann AA

Adviseur

henk.suelmann@hekmansuelmann.nl

Telefoon:

LinkedIn

IMG 8610z

M. (Marco) Van Den Broek

Steuerberater

m.vdbroek@henschke-partner.de

Telefoon: 0049 34 52 977

LinkedIn

Hekman Suelmann Accountants

Hanzepoort 5
7575 DB Oldenzaal


T0541-760015
F0541-760016
Einfo@hekmansuelmann.nl

Over ons

We zijn een lokaal accountantskantoor met een groot netwerk aan specialisten. Hierdoor zijn we in staat om slagvaardig te opereren tegen gunstige tarieven.

Lees meer...

Werkkostenregeling

U kunt als werkgever onbelaste vergoedingen aan werknemers geven via de werkkosten-regeling. Bijvoorbeeld voor kerstpakketten of een fiets. Vraag onze adviseurs om meer informatie.

Fiscale aangiften

Het verzorgen van de fiscale aangiften kunt u met een gerust hart aan ons overlaten. Neem contact met ons op als u hier vragen over heeft.

Lees meer...